OEM181AM-608S
NearsonNearson
Nearson
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OEM181AM-608S
Gamintojas / Gamintojas: Nearson
Prekės aprašymas RF ANT 608MHZ SMA MALE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
OEM181AM-608S specifikacijos
Dalies numeris OEM181AM-608S Gamintojas Nearson
apibūdinimas RF ANT 608MHZ SMA MALE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6162 pcs Duomenų lapas
VSWR - Nutraukimas Connector, SMA Male
Serija - Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q4603856
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas -
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) -
Pasiekti - Dažnių diapazonas -
Dažnių grupė UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Dažnis (centras / juosta) 608MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 608MHz RF Antenna Connector, SMA Male