XPC850CVR50BUR2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XPC850CVR50BUR2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
XPC850CVR50BUR2 specifikacijos
Dalies numeris XPC850CVR50BUR2 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4646 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Tiekėjo prietaisų paketas 256-PBGA (23x23) Greitis 50MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 256-BBGA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 95°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 256-PBGA (23x23)
Pagrindinis procesorius MPC8xx Bendro procesoriai / DSP Communications; CPM
Bazinės dalies numeris PC850 Papildomos sąsajos HDLC/SDLC, I²C, IrDA, PCMCIA-ATA, TDM, UART/USART
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
XPC850CZT66BU
XPC850CZT66BU
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Sandelyje: 5978 pcs
parsisiųsti:
RFQ
XPC850CVR50BU
XPC850CVR50BU
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA