XPC823VR81B2T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XPC823VR81B2T
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 81MHZ 256BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
XPC823VR81B2T specifikacijos
Dalies numeris XPC823VR81B2T Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 81MHZ 256BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1966 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Tiekėjo prietaisų paketas 256-PBGA (23x23) Greitis 81MHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-BBGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 95°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai LCD, Video Išsamus aprašymas PowerPC Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 81MHz 256-PBGA (23x23)