SPC5566MZP132
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5566MZP132
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SPC5566MZP132 specifikacijos
Dalies numeris SPC5566MZP132 Gamintojas N/A
apibūdinimas NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2059 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Tiekėjo prietaisų paketas 416-PBGA (27x27)
Greitis 132MHz Serija MPC55xx Qorivva
RAM dydis 128K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 3MB (3M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 416-BBGA
Kiti vardai 935313983557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 256
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 132MHz 3MB (3M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27) Duomenų keitikliai A/D 40x12b