SPC5534MVM80R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5534MVM80R
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1MB FLASH 208MAPBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SPC5534MVM80R specifikacijos
Dalies numeris SPC5534MVM80R Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4972 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Tiekėjo prietaisų paketas 208-MAPBGA (17x17)
Greitis 80MHz Serija MPC55xx Qorivva
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1MB (1M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 208-BGA
Kiti vardai 935314106518 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 192
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1MB (1M x 8) FLASH 208-MAPBGA (17x17)