SPC5200CVR400R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5200CVR400R2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SPC5200CVR400R2 specifikacijos
Dalies numeris SPC5200CVR400R2 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4860 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Tiekėjo prietaisų paketas 272-PBGA (27x27) Greitis 400MHz
Serija MPC52xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DDR, SDRAM
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 272-BBGA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10/100 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas PowerPC e300 Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27)