SC5554MVR132
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC5554MVR132
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 2MB FLASH 416BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SC5554MVR132 specifikacijos
Dalies numeris SC5554MVR132 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5528 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Tiekėjo prietaisų paketas 416-PBGA (27x27)
Greitis 132MHz Serija MPC55xx Qorivva
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 2MB (2M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 416-BBGA
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 256 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 132MHz 2MB (2M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27) Duomenų keitikliai A/D 40x12b
Pagrindinis dydis 32-Bit Pagrindinis procesorius e200z6
Ryšiai CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI Bazinės dalies numeris SC5554
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SC54B-470
SC54B-470
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 47UH 1A 370 MOHM SMD
Sandelyje: 128560 pcs
parsisiųsti: SC54B-470.pdf
RFQ
SC56-11GWA
SC56-11GWA
Gamintojai: Kingbright
apibūdinimas: DISPLAY 0.56" SGL 568NM GRN
Sandelyje: 99434 pcs
parsisiųsti: SC56-11GWA.pdf
RFQ
SC56-11SYKWA
SC56-11SYKWA
Gamintojai: Kingbright
apibūdinimas: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.56 TH
parsisiųsti: SC56-11SYKWA.pdf
SC56-11SURKWA
SC56-11SURKWA
apibūdinimas: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.56 TH
parsisiųsti: SC56-11SURKWA.pdf
SC553ISKTRT
SC553ISKTRT
Gamintojai: Semtech
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 150MA SOT23-5
parsisiųsti: SC553ISKTRT.pdf
SC552R2KR
SC552R2KR
Gamintojai: AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas: FIXED IND 2.2UH 1.8A 60 MOHM TH
parsisiųsti: SC552R2KR.pdf
SC54B-680
SC54B-680
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 68UH 780MA 460 MOHM
parsisiųsti: SC54B-680.pdf
SC56-11CGKWA
SC56-11CGKWA
apibūdinimas: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.56 TH
parsisiųsti: SC56-11CGKWA.pdf
SC56-11EWA
SC56-11EWA
apibūdinimas: DISPLAY 0.56" SGL 625NM RED
parsisiųsti: SC56-11EWA.pdf
SC56-11SRWA
SC56-11SRWA
apibūdinimas: DISPLAY 0.56" SGL 640NM RED
parsisiųsti: SC56-11SRWA.pdf
SC54B-560
SC54B-560
apibūdinimas: FIXED IND 56UH 820MA 420 MOHM
parsisiųsti: SC54B-560.pdf
SC54B-820
SC54B-820
apibūdinimas: FIXED IND 82UH 700MA 600 MOHM
parsisiųsti: SC54B-820.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus