RK043FN02H-CT
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RK043FN02H-CT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas RK043FN02H-CT
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
RK043FN02H-CT specifikacijos
Dalies numeris RK043FN02H-CT Gamintojas N/A
apibūdinimas RK043FN02H-CT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2859 pcs Duomenų lapas
Peržiūros sritis 95.04mm L x 53.86mm W Liečiamas ekranas Capacitive
Serija - Kiti vardai 568-13518
Sąsaja I²C Grafikos spalva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Taškų taškai 480 x 272
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H Ekrano tipas TFT - Color
Rodymo rėžimas Transmissive Įstrižainės ekrano dydis 4.3" (109.22mm)
Išsamus aprašymas Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Apšvietimas LED