PC8144EVT800
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PC8144EVT800
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DSP 800MHZ LOW TEMP 783BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PC8144EVT800 specifikacijos
Dalies numeris PC8144EVT800 Gamintojas N/A
apibūdinimas DSP 800MHZ LOW TEMP 783BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4844 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.00V
Įveskite SC3400 Core Tiekėjo prietaisų paketas 783-FCPBGA (29x29)
Serija StarCore Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 783-BFBGA, FCBGA Darbinė temperatūra 0°C ~ 90°C (TJ)
On-Chip RAM 10.5MB Neleistra atmintis External
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Laikrodis 800MHz Bazinės dalies numeris PC8144
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PC8144TVT800
PC8144TVT800
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: DSP 800MHZ HI-TEMP 783BGA