OM15053Z
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OM15053Z
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DEMO BOARD RGB SSB DR1223
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OM15053Z specifikacijos
Dalies numeris OM15053Z Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4740 pcs Duomenų lapas
Panaudotas IC / dalis - Įveskite -
Pateiktas turinys Board(s) Serija *
Antriniai atributai - Pirminiai atributai -
Kiti vardai 935308037596 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija -
Įterpta - Išsamus aprašymas Evaluation Board
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OM15043Z
OM15043Z
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: DEMO WIRELESS MCU
Sandelyje: 5717 pcs
parsisiųsti:
RFQ
OM1515E-R58
OM1515E-R58
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 150 OHM 1W 5% AXIAL