OM13554UL
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OM13554UL
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas NX5P1107 LOAD SWITCH BOARD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
OM13554UL specifikacijos
Dalies numeris OM13554UL Gamintojas N/A
Galimas kiekis 16075 pcs Duomenų lapas
Panaudotas IC / dalis * Įveskite *
Pateiktas turinys Board(s) Serija *
Antriniai atributai - Pirminiai atributai -
Kiti vardai 935306282598 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija *
Įterpta - Išsamus aprašymas Evaluation Board
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OM13560JP
OM13560JP
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: ULT DP-VGA PTN3356 EVALUATION KI
Sandelyje: 384 pcs
parsisiųsti:
RFQ
OM1355E-R58
OM1355E-R58
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 1.3M OHM 1W 5% AXIAL