MSC8154ESVT1000B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSC8154ESVT1000B
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC PROCESSOR QUAD DGTL 783FCBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MSC8154ESVT1000B specifikacijos
Dalies numeris MSC8154ESVT1000B Gamintojas N/A
Galimas kiekis 6009 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.50V Įtampa - branduolys 1.00V
Įveskite SC3850 Quad Core Tiekėjo prietaisų paketas 783-FCPBGA (29x29)
Serija StarCore Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 783-BBGA, FCBGA Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 576kB Neleistra atmintis ROM (96 kB)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Laikrodis 1GHz Bazinės dalies numeris MSC8154