MSC8144SVT800B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSC8144SVT800B
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas ENCRYPTION PACSUN R2.1 783FCBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MSC8144SVT800B specifikacijos
Dalies numeris MSC8144SVT800B Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5641 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.00V
Įveskite SC3400 Core Tiekėjo prietaisų paketas 783-FCPBGA (29x29)
Serija StarCore Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 783-BBGA, FCBGA Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 10.5MB Neleistra atmintis External
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Laikrodis 800MHz Bazinės dalies numeris MSC8144