MSC8101VT1250F
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSC8101VT1250F
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DSP 16BIT 250MHZ 332FCBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MSC8101VT1250F specifikacijos
Dalies numeris MSC8101VT1250F Gamintojas N/A
apibūdinimas IC DSP 16BIT 250MHZ 332FCBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4940 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.60V
Įveskite SC140 Core Tiekėjo prietaisų paketas 332-FCBGA (17x17)
Serija StarCore Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 332-BFBGA, FCBGA Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 512kB Neleistra atmintis External
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Laikrodis 250MHz Bazinės dalies numeris MSC8101