MSC7119VF1200
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSC7119VF1200
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DSP 16BIT W/DDR CTRLR 400-MAPBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MSC7119VF1200 specifikacijos
Dalies numeris MSC7119VF1200 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5900 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.20V
Įveskite Fixed Point Tiekėjo prietaisų paketas 400-MAPBGA (17x17)
Serija StarCore Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 400-LFBGA Kiti vardai 935325353557
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TJ) On-Chip RAM 464kB
Neleistra atmintis ROM (8 kB) Montavimo tipas Surface Mount
Sąsaja Host Interface, I²C, UART Laikrodis 300MHz