MRFE6VP100HSR5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MRFE6VP100HSR5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas FET RF 2CH 133V 512MHZ NI780
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MRFE6VP100HSR5 specifikacijos
Dalies numeris MRFE6VP100HSR5 Gamintojas N/A
apibūdinimas FET RF 2CH 133V 512MHZ NI780 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1210 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 50V Įtampa - Įvertinta 133V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas NI-780S-4
Serija - Maitinimas - išvestis 100W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė NI-780S-4
Kiti vardai 935314736178 Triukšmo pav -
Pasiekti 26dB Dažnumas 512MHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 512MHz 26dB 100W NI-780S-4 Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis testas 100mA Bazinės dalies numeris MRFE6VP100