MRF9120LR5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MRF9120LR5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas FET RF 65V 880MHZ NI-860
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 920 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MRF9120LR5 specifikacijos
Dalies numeris MRF9120LR5 Gamintojas N/A
apibūdinimas FET RF 65V 880MHZ NI-860 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 920 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 26V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas NI-860
Serija - Maitinimas - išvestis 120W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė NI-860
Triukšmo pav - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 16.5dB
Dažnumas 880MHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 26V 1A 880MHz 16.5dB 120W NI-860
Dabartinis įvertinimas - Dabartinis testas 1A