MRF8P20165WHR3
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MRF8P20165WHR3
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas FET RF 2CH 65V 2.01GHZ NI780-4
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 824 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 824 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
MRF8P20165WHR3 specifikacijos
Dalies numeris MRF8P20165WHR3 Gamintojas N/A
apibūdinimas FET RF 2CH 65V 2.01GHZ NI780-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 824 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS (Dual) Tiekėjo prietaisų paketas NI-780-4
Serija - Maitinimas - išvestis 37W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė NI-780-4
Kiti vardai 935314476128 Triukšmo pav -
Pasiekti 14.8dB Dažnumas 1.98GHz ~ 2.01GHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS (Dual) 28V 550mA 1.98GHz ~ 2.01GHz 14.8dB 37W NI-780-4 Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis testas 550mA Bazinės dalies numeris MRF8P20165