MRF300BN
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MRF300BN
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas RF MOSFET LDMOS 50V TO247
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
240 pcs
  • Pranešimas
MRF300BN specifikacijos
Dalies numeris MRF300BN Gamintojas N/A
apibūdinimas RF MOSFET LDMOS 50V TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2155 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 50V Tranzistoriaus tipas LDMOS
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 Serija -
Maitinimas - išvestis 300W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Kiti vardai 568-13957
MRF300BN-ND
Triukšmo pav - Pasiekti 18.7dB
Dažnumas 27MHz ~ 250MHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 50V 27MHz ~ 250MHz 18.7dB 300W TO-247