MRF21010LR5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MRF21010LR5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas FET RF 65V 2.17GHZ NI-360
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MRF21010LR5 specifikacijos
Dalies numeris MRF21010LR5 Gamintojas N/A
apibūdinimas FET RF 65V 2.17GHZ NI-360 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2088 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas NI-360
Serija - Maitinimas - išvestis 10W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė NI-360
Triukšmo pav - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 13.5dB
Dažnumas 2.11GHz ~ 2.17GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 28V 100mA 2.11GHz ~ 2.17GHz 13.5dB 10W NI-360
Dabartinis įvertinimas - Dabartinis testas 100mA
Bazinės dalies numeris MRF21010
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MRF206
MRF206
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH ROTARY 2-6POS 0.4VA 28V