MRF085HR3
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MRF085HR3
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas WIDEBAND RF POWER LDMOS TRANSIST
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 614 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 614 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
MRF085HR3 specifikacijos
Dalies numeris MRF085HR3 Gamintojas N/A
apibūdinimas WIDEBAND RF POWER LDMOS TRANSIST "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 614 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 50V Įtampa - Įvertinta 133V
Tranzistoriaus tipas LDMOS (Dual) Tiekėjo prietaisų paketas NI-650H-4L
Serija - Maitinimas - išvestis 85W
Paketas / dėžutė NI-650H-4L Kiti vardai 935351494128
Triukšmo pav - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Pasiekti 25.6dB Dažnumas 1.8MHz ~ 1.215GHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS (Dual) 50V 100mA 1.8MHz ~ 1.215GHz 25.6dB 85W NI-650H-4L Dabartinis įvertinimas 2µA
Dabartinis testas 100mA