MPXD1010VLU64
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPXD1010VLU64
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPXD1010VLU64 specifikacijos
Dalies numeris MPXD1010VLU64 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4952 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 176-LQFP (24x24)
Greitis 64MHz Serija PX
RAM dydis 48K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1MB (1M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LCD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 176-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 133 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas e200z0h PX Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1MB (1M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24) Duomenų keitikliai A/D 16x10b