MPC875CZT133
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC875CZT133
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MPC875CZT133 specifikacijos
Dalies numeris MPC875CZT133 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4206 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Tiekėjo prietaisų paketas 256-PBGA (23x23) Greitis 133MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės Cryptography
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-BBGA
Kiti vardai 935319146557 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (2) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 133MHz 256-PBGA (23x23) Pagrindinis procesorius MPC8xx