MPC870VR133
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC870VR133
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Pranešimas
MPC870VR133 specifikacijos
Dalies numeris MPC870VR133 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3757 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Tiekėjo prietaisų paketas 256-PBGA (23x23) Greitis 133MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-BBGA
Kiti vardai 935313621557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 95°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Grafinis pagreitis No Ethernet 10/100 Mbps (2)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 133MHz 256-PBGA (23x23)