MPC866PVR100A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC866PVR100A
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 977 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 977 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
44 pcs
  • Pranešimas
MPC866PVR100A specifikacijos
Dalies numeris MPC866PVR100A Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 977 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 100MHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 357-BBGA
Kiti vardai 935316776557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 95°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10 Mbps (4), 10/100 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 100MHz 357-PBGA (25x25) Pagrindinis procesorius MPC8xx