MPC860DTCVR66D4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC860DTCVR66D4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
  • Pranešimas
MPC860DTCVR66D4 specifikacijos
Dalies numeris MPC860DTCVR66D4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1274 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 66MHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 357-BBGA
Kiti vardai 935309593557 Darbinė temperatūra -40°C ~ 95°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10 Mbps (2), 10/100 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25) Pagrindinis procesorius MPC8xx