MPC859PVR100A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC859PVR100A
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPC859PVR100A specifikacijos
Dalies numeris MPC859PVR100A Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4601 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 100MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 357-BBGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 95°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 100MHz 357-PBGA (25x25)