MPC8560CVT667LB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC8560CVT667LB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPC8560CVT667LB specifikacijos
Dalies numeris MPC8560CVT667LB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4748 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 783-FCPBGA (29x29) Greitis 667MHz
Serija MPC85xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DDR, SDRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 783-BBGA, FCBGA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10/100/1000 Mbps (2)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 667MHz 783-FCPBGA (29x29)