MPC755CVT350LE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC755CVT350LE
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPC755CVT350LE specifikacijos
Dalies numeris MPC755CVT350LE Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5309 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 360-FCPBGA (25x25) Greitis 350MHz
Kiti vardai 935324086557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet - Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 360-FCPBGA (25x25) Pagrindinis procesorius PowerPC