MPC7410HX400LE
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC7410HX400LE
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC74XX 400MHZ 360FCCBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPC7410HX400LE specifikacijos
Dalies numeris MPC7410HX400LE Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC74XX 400MHZ 360FCCBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4588 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 360-CBGA (25x25) Greitis 400MHz
Serija MPC74xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 360-BCBGA, FCCBGA
Kiti vardai 935325389157 Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet - Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 360-CBGA (25x25) Pagrindinis procesorius PowerPC G4