MPC566AZP56
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC566AZP56
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1MB FLASH 388BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 508 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 508 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
MPC566AZP56 specifikacijos
Dalies numeris MPC566AZP56 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 508 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V Tiekėjo prietaisų paketas 388-PBGA (27x27)
Greitis 56MHz Serija MPC5xx
RAM dydis 36K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1MB (1M x 8) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 388-BBGA
Kiti vardai 935325252557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 56
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 56MHz 1MB (1M x 8) FLASH 388-PBGA (27x27)