MPC565CVR56
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC565CVR56
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1MB FLASH 388BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
MPC565CVR56 specifikacijos
Dalies numeris MPC565CVR56 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 1126 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V Tiekėjo prietaisų paketas 388-PBGA (27x27)
Greitis 56MHz Serija MPC5xx
RAM dydis 36K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1MB (1M x 8) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 388-BBGA
Kiti vardai 935322699557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 56
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 56MHz 1MB (1M x 8) FLASH 388-PBGA (27x27)