MPC561CZP66
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC561CZP66
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MPC561CZP66 specifikacijos
Dalies numeris MPC561CZP66 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 6003 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V Tiekėjo prietaisų paketas 388-PBGA (27x27)
Greitis 66MHz Serija MPC5xx
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 388-BBGA
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 64 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 66MHz ROMless 388-PBGA (27x27) Duomenų keitikliai A/D 32x10b