MPC5566MVR132
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5566MVR132
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 3MB FLASH 416BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
MPC5566MVR132 specifikacijos
Dalies numeris MPC5566MVR132 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 1433 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Tiekėjo prietaisų paketas 416-PBGA (27x27)
Greitis 132MHz Serija MPC55xx Qorivva
RAM dydis 128K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 3MB (3M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 416-BBGA
Kiti vardai 935324223557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 256
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 132MHz 3MB (3M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27) Duomenų keitikliai A/D 40x12b