MPC555LFAVR40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC555LFAVR40
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 448KB FLASH 272BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 540 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 540 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
MPC555LFAVR40 specifikacijos
Dalies numeris MPC555LFAVR40 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 540 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 272-PBGA (27x27)
Greitis 40MHz Serija MPC5xx
RAM dydis 26K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 448KB (448K x 8) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 272-BBGA
Kiti vardai 935309597557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 101
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 448KB (448K x 8) FLASH 272-PBGA (27x27)