MPC5554MVR132
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5554MVR132
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 2MB FLASH 416BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
MPC5554MVR132 specifikacijos
Dalies numeris MPC5554MVR132 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 2174 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Tiekėjo prietaisų paketas 416-PBGA (27x27)
Greitis 132MHz Serija MPC55xx Qorivva
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 2MB (2M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 416-BBGA
Kiti vardai 935322743557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 256
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 132MHz 2MB (2M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27)