MPC5517GAVMG80
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5517GAVMG80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 208BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
450 pcs
  • Pranešimas
MPC5517GAVMG80 specifikacijos
Dalies numeris MPC5517GAVMG80 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 2991 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Tiekėjo prietaisų paketas 208-MAPBGA (17x17)
Greitis 80MHz Serija MPC55xx Qorivva
RAM dydis 80K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1.5MB (1.5M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 208-BGA
Kiti vardai 935322912557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 144
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 208-MAPBGA (17x17)