MMC2114CFCVM33
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMC2114CFCVM33
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 256KB FLASH 196BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MMC2114CFCVM33 specifikacijos
Dalies numeris MMC2114CFCVM33 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5899 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 196-MAPBGA (15x15)
Greitis 33MHz Serija MCore
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 256KB (256K x 8) Periferiniai įrenginiai LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 196-LBGA
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 104 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas M210 MCore Microcontroller IC 32-Bit 33MHz 256KB (256K x 8) FLASH 196-MAPBGA (15x15) Duomenų keitikliai A/D 8x10b