MMC2001HCAB33B
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMC2001HCAB33B
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 256KB ROM 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
MMC2001HCAB33B specifikacijos
Dalies numeris MMC2001HCAB33B Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4224 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 33MHz Serija MCore
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas ROM
Programos atminties dydis 256KB (256K x 8) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935315771557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 24
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas M210 MCore Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz 256KB (256K x 8) ROM 144-LQFP (20x20)