MCIMX7D7DVM10SC
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCIMX7D7DVM10SC
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas EPDC, 2 ETH, CAN, 2 OTG 1 HSIC,
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCIMX7D7DVM10SC specifikacijos
Dalies numeris MCIMX7D7DVM10SC Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4629 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (1), USB 2.0 OTG + PHY (2)
Tiekėjo prietaisų paketas 541-MAPBGA (19x19) Greitis 1.0GHz
Serija i.MX7D Saugumo savybės A-HAB, ARM TZ, CAAM, CSU, SJC, SNVS
SATA - RAM valdikliai LPDDR2, LPDDR3, DDR3, DDR3L
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 541-LFBGA
Kiti vardai 935320864557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 95°C (TJ)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 2 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10/100/1000 Mbps (2) Vaizdo ir sąsajos valdikliai Keypad, LCD, MIPI
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4 Microprocessor IC i.MX7D 2 Core, 32-Bit 1.0GHz 541-MAPBGA (19x19) Pagrindinis procesorius ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4