MCIMX27LMOP4AR2
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCIMX27LMOP4AR2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU I.MX27 400MHZ 473MAPBGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
MCIMX27LMOP4AR2 specifikacijos
Dalies numeris MCIMX27LMOP4AR2 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU I.MX27 400MHZ 473MAPBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8216 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.0V, 2.5V, 2.7V, 3.0V USB USB 2.0 + PHY (3)
Greitis 400MHz Serija i.MX27
Saugumo savybės Cryptography, Random Number Generator, RTIC, Secure Fusebox, Secure Memory SATA -
RAM valdikliai DDR Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 473-LFBGA Kiti vardai 935315014518
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit