MCF5484CVR200
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5484CVR200
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
  • Pranešimas
MCF5484CVR200 specifikacijos
Dalies numeris MCF5484CVR200 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 2254 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.43 V ~ 1.58 V Tiekėjo prietaisų paketas 388-PBGA (27x27)
Greitis 200MHz Serija MCF548x
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 388-BBGA
Kiti vardai 935313617557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 99
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V4E MCF548x Microcontroller IC 32-Bit 200MHz ROMless 388-PBGA (27x27)