MCF5474VR266
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5474VR266
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
  • Pranešimas
MCF5474VR266 specifikacijos
Dalies numeris MCF5474VR266 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 2025 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.43 V ~ 1.58 V Tiekėjo prietaisų paketas 388-PBGA (27x27)
Greitis 266MHz Serija MCF547x
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 388-BBGA
Kiti vardai 935322691557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 99
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V4E MCF547x Microcontroller IC 32-Bit 266MHz ROMless 388-PBGA (27x27)