MCF5372LCVM240
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5372LCVM240
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
630 pcs
  • Pranešimas
MCF5372LCVM240 specifikacijos
Dalies numeris MCF5372LCVM240 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 7496 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 196-MAPBGA (15x15)
Greitis 240MHz Serija MCF537x
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 196-LBGA
Kiti vardai 935319234557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 62
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V3 MCF537x Microcontroller IC 32-Bit 240MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15)