MCF53281CVM240
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF53281CVM240
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
450 pcs
  • Pranešimas
MCF53281CVM240 specifikacijos
Dalies numeris MCF53281CVM240 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4734 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 256-MAPBGA
Greitis 240MHz Serija MCF532x
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, LCD, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-LBGA
Kiti vardai 935322759557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 94
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V3 MCF532x Microcontroller IC 32-Bit 240MHz ROMless 256-MAPBGA