MCF5280CVF66
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5280CVF66
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MCF5280CVF66 specifikacijos
Dalies numeris MCF5280CVF66 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5000 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 256-MAPBGA
Greitis 66MHz Serija MCF528x
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-LBGA
Kiti vardai 935319122557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 142
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF528x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz ROMless 256-MAPBGA