MCF5249CVF140
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5249CVF140
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 160MAPBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MCF5249CVF140 specifikacijos
Dalies numeris MCF5249CVF140 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5981 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 160-MAPBGA (15x15)
Greitis 140MHz Serija MCF524x
RAM dydis 96K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 160-BGA
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 47 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF524x Microcontroller IC 32-Bit 140MHz ROMless 160-MAPBGA (15x15) Duomenų keitikliai A/D 4x12b