MCF5233CVM150
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5233CVM150
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCF5233CVM150 specifikacijos
Dalies numeris MCF5233CVM150 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 3039 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) ROMless Įtampa - suskirstymas 256-MAPBGA
Serija MCF523x RoHS statusas Tray
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 150MHz Reikalauja DMA, WDT
Programos atminties tipas - Programos atminties dydis CAN, EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART
Polarizacija 256-LBGA Kiti vardai 935324023557
Osciliatoriaus tipas - Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Operacinė sistema Coldfire V2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo kodas MCF5233CVM150 Išplėstas aprašymas Coldfire V2 MCF523x Microcontroller IC 32-Bit 150MHz ROMless 256-MAPBGA
apibūdinimas IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA Duomenys SRAM baitais -
Duomenų keitikliai 1.4 V ~ 1.6 V Pagrindinis dydis 64K x 8