MCF52213AE50
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF52213AE50
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
MCF52213AE50 specifikacijos
Dalies numeris MCF52213AE50 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 11554 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-LQFP (10x10)
Greitis 50MHz Serija MCF5221x
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 128KB (128K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 64-LQFP
Kiti vardai 935316623557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 56
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF5221x Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)