MC9S08LL36CLK
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC9S08LL36CLK
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 36KB FLASH 80LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC9S08LL36CLK specifikacijos
Dalies numeris MC9S08LL36CLK Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4502 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 80-LQFP (14x14)
Greitis 40MHz Serija S08
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 36KB (36K x 8) Periferiniai įrenginiai LCD, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 80-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 39 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas S08 S08 Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 36KB (36K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14) Duomenų keitikliai A/D 10x12b